У пошуку першої роботи. З чого починати?

first-work
0

В житті кожного випускника, а часто ще й студента, рано чи пізно постає питання про пошук роботи. Найактивніші та трудолюбиві починають шукати підробіток уже з першого курсу, а випускники та студенти заочної форми навчання бажають отримати основну роботу з високою заробітною платнею та можливістю кар’єрного росту.

Ну от ти уже вирішив, повен енергії та натхнення і постає питання: а що ж робити?  З розпочинати свою трудову діяльність?

Перше працевлаштування. Інструкція для початківців: 

  1. Визначити свої головні здібності, вміння, навички. Подумати, що тобі найбільше подобається робити.  
  2. Співставити пункт 1 з вимогами ринку праці та вирішити з якою діяльністю хочеш пов’язати себе в майбутньому. Скласти перелік вакансій, в яких бачиш себе.
  3. Написати привабливе для роботодавця резюме та розмістити його на сайтах пошуку роботи.
  4. Дочекавшись запрошення на співбесіду, зберігати спокій, підготуватися та чудово його пройти.
  5. Отримати першу свою роботу, яка буде приносити як фінансове так і моральне задоволення.

Ну от, ніби все просто. Але не завжди воно не так… На жаль, пошук роботи це дуже відповідальний та важкий процес. Кожному етапу необхідно приділити достатньо уваги. І в першу чергу потрібно бути готовим працювати та навчатися новому, самоудосконалюватися.

Варто пам’ятати, що хороше резюме це уже половина успіху. При написанні резюме шукачі роботи найчастіше припускаються таких помилок:

  • Граматичні помилки в тексті
  • Відсутність контактної інформацію
  • Неправдива інформація або відсутність інформації.

Всі деталі вказані в резюме можуть відіграти значну роль, тому розпишіть усі свої вміння, згадайте про кожен навик. Чим більше інформації про себе ти вкажеш, тим більше шансів, що тебе запросять на співбесіду в компанію мрії.

Якщо твоє резюме зацікавить роботодавця і він вирішить запросити тебе на співбесіду,  поцікавитися  про фірму та вакансію на яку тебе запросили та узгодьте дату зустрічі.  Підготуйся до співбесіди, не запізнюйтеся, а якщо все ж не вдається прийти на назначений час обов’язково повідом про  це роботодавця. Таким чином ти виявиш повагу та зарекомендуєш себе як вихованого та відповідального працівника.

Головне будь наполегливим та активним. Постав перед собою мету і наполегливо рухайся до неї! 

ПОВ'ЯЗАНІ БЛОГИ

Повідомлення про блог не знайдено.

Залиште коментар