Чому не досить просто розмістити резюме і чекати?

Самый-лучший-поиск-работы.-Обзор-нескольких-российских-сайтов
0

Чому ви не можете знайти роботу?

Сходили на десяток співбесід і розіслали сотню резюме, а роботи все немає? Є безліч причин, через які претендент не може знайти своє місце на ринку праці.

 

Неправильні дії

Можливо, кандидат неправильно веде пошуки. Розглянемо найчастіші помилки при пошуку роботи.

 

Підключені не всі канали зв’язку

Потрібно активізувати всі можливі способи пошуку роботи. Вважається, що найефективнішим каналом є зв’язки і знайомства, тому не соромтеся запитати у друзів і колишніх колег щодо варіантів для вас.
Наступний спосіб – онлайн-біржі праці. Реєструйтеся не тільки на найбільших майданчиках, а й на регіональних порталах. Разом з відгуками не забувайте залишати супровідні листи, щоб отримати інтерес рекрутера.
Додатково встаньте на облік в державній біржі праці. Також самостійно пишіть компаніям на пошту кадровика з проханням внести вас в базу даних або розглянути на будь-яку вакансію.
Задіюйте соціальні мережі. У Facebook підпишіться на офіційні сторінки перспективних компаній а також на кадрові агенції твого міста – часто вони викладають вакансії в своїх групах. Також з пошуком може допомогти професійна мережа LinkedIn.

 

Пасивна позиція

Мало зареєструватися на сайтах – потрібно проявляти активність. Хоч рекрутери і самі шукають кандидатів, вони можуть пройти повз вашої сторінки. Тому варто заявляти про себе відгуками. Не забувайте оновлювати резюме, інакше воно пропаде на двадцятій сторінці, залишившись непоміченим.
Намагайтеся частіше ходити на співбесіди, щоб пошуки проходили в темпі – якщо на цьому фронті буде перекотиполе, можна впасти в депресію від відчуття безвиході.

 

Не відточене резюме

Грамотно складене резюме – половина успіху. Банальні помилки можуть позбавити кандидата хорошого місця, так що перевіряйте текст на грамотність.
Не копіюйте резюме з інтернету і не переписуйте посадові інструкції – тексти під копірку відштовхують рекрутерів. Краще розкривати свої вміння через конкретні досягнення: приводите приклади з практики, які доводять наявність навичок. Наприклад, націленість на результат можна підтвердити так: «На попередньому місці роботи щомісяця перевиконував план не менш ніж на 10%».
Робіть резюме таким, щоб рекрутер міг зачепитися оком за необхідні вимоги.

Завищені очікування

Найчастіше кандидати хочуть отримати роботу, яка їм не під силу. Економісту без досвіду не варто відправляти резюме на посаду фінансового директора, а майстру із середніми роботами – в дорогий салон.
Зазвичай при завищених очікуваннях рекрутери або взагалі не передзвонюють, або швидко згортають співбесіду. Об’єктивно зіставте набір своїх навичок і досвіду з обов’язками і вимогами роботодавців.
Рекомендуємо звернути увагу на вакансії, які відповідають наявним навичкам, навіть якщо зарплата на початку буде менше.

Невизначеність в спеціалізації

За словами фахівців, складності з самовизначенням виникають не тільки у школярів, роздумують над майбутньою спеціалізацією, а й у дорослих людей, які вже «розсмакували» свою професію, «пожили» на ринку праці і тепер сумніваються в обраному шляху. Одні не можуть зважитися через умови праці та фінансової сторони питання, інші роздумують через наявність кількох утворень. У всіх випадках у людей присутній страх зробити неправильний вибір, тому багато хто намагається перекласти відповідальність на коучів або тести на профорієнтацію.
В цьому випадку залишається не придумувати виправдання своїм сумнівам, а зважити всі за і проти і почати пробувати себе в іншій ниві. Радимо не кидати основне прибуткове заняття, а вводити новий профіль в життя поступово. Зробіть це своїм хобі і в разі успіху переходите на нову посаду.
Щоб отримати додаткову інформацію для прийняття рішення, спілкуйтеся з представниками професій, які зацікавили.

Залиште коментар